Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Земля України: усе на продаж?


Alphateka - 20.11.2019 - 0 comments

В історії України, мабуть, не було більш гострого питання ніж питання ринку землі. З самого першого дня незалежності точилися запеклі сутички між фракціями партій, фахівцями, бізнесменами та працівниками сільського господарства: що ж робити з землею? Україна – аграрна країна, де зосереджена п’ята частина всіх чорноземів світу. Питання землі – як і хто може нею володіти, механізм продажу, оренди та купівлі – життєво важливе для нашої країни. МВФ, міжнародні комісії, банкіри та експерти ставлять питання надання фінансової допомоги та кредитів у пряму залежність від рішення цієї проблеми. Кожен президент, кожен прем’єр бралися за вирішення цього питання. 

13 листопада Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №2178-10 про оборот земель сільськогосподарського призначення. Таким чином здійснюється запуск законодавчого процесу, що має на меті покласти край мораторію на купівлю і продаж землі. 

Подивимось, як на це відреагував Український інтернет. Реакція була не така, як на викриття сексуальних пристрастей деяких бородатих депутатів, але все рівно досить жвава і  напрочуд позитивна. Чи це результат лобістської діяльності видань Топ 15, чи народ вже застиг в передчутті купівлі та продажу землі – це вам вирішувати. Ми, як завжди, тільки інструмент. Ми даємо факти, а ви їх тлумачите.

Отож на тижні, що минув, Топ 15 джерел по темі Ринок землі був таким:

Кільклість публікацій за темою Ринок землі в Україні за період 12.11-19.11.2019
Топ 15 джерел публікацій за темою Ринок землі в Україні за період 12.11-19.11.2019

Загальна кількість публікацій – 613. З них найбільш активним були видання Фокус – 20 згадувань, Гордон – 16. Рівно йдуть NewsMir  та TK ZIK – по 14 публікацій. Далі від Ukrainian Wall до Інтерфакс Україна діаграма плавно знижується від 13 до 9 публікацій на цю важливу тему.

Діаграма кільклості Плагіату за темою Ринок Землі в Україні за період 12.11-19.11.2019 за якою з'ясовується популярність цієї теми.
Діаграма кільклості Плагіату за темою Ринок Землі в Україні за період 12.11-19.11.2019

Зараз подивимося на найбільш характерні пости стосовно нашої теми.

Діаграма Плагіату нам показує кількість оригінальних статей. Таким чином ми бачимо популярність теми. Найбільш популярною ця тема була 13-14 листопаду – 239 публікацій –  що цілком логічно, а затим так само стрімко як взлетіла, впала 14-15 листопаду – 86 згадувань. І вже плавно знижалася до 18-19 листопаду – 12 згадувань – щоб не значно повернути позиції 18- 20 листопада – 28-29 публікацій.

Зараз подивимося на найбільш характерні пости стосовно нашої теми.

Як ми бачимо, більшість дописувачів сповнені позитивних передчуттів.

Теж саме нам показує діаграма тональності 

Діаграма Тональності, що показує переважні настрої по темі Ринок землі в Україні за період 12.11-19.11.2019
Діаграма Тональності, що демонструє переважні настрої по темі Ринок землі в Україні за період 12.11-19.11.2019

Ось такі дані ми знайшли в Українському інтернеті за тиждень, що минув, стосовно зусиль Верховної Ради щодо врегулювання ринку землі в Україні. 

Хочемо нагадати вам,  що ви так само можете проводити пошук, моніторинг та аналіз усіх цікавих вам тем щойно замовите 7 діб безкоштовного демо періоду та встановити наш мобільний додаток для Andorid та iOs смартфонів.  

Гарного тижня і приємного моніторингу

Related posts