Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Зелений лицар та його дами


Alphateka - 07.11.2019 - 0 comments

30 жовтня 2019 року принесло черговий інфопривід, що не можна пропустити аж ніяк. Імпозантний бородань, з сивою шевелюрою, старовірською бородою та сумним – деякі кажуть сонним – поглядом крізь товсті окуляри, був схоплений під час жвавого спілкування з представницею найдревнішої професії. Нестерпна жага спіткала філолога та дипломата, а теперь ще й депутата від “Слуги Народу, на робочому місці, у сесійній залі Верховної Ради України під час засідання. Колишній Генконсул України у Стамбулі тримав гаджета двома руками і не повторив таким чином нещодавнє приватне шоу від ще одного корифея української політики. 

Останнім часом представники “слуг народу” відрізняються від інших депутатів своєю видатною здатністю генерувати досить резонансні події, які нам, скромним працівникам у царині моніторингу інформаційного простору, дозволяють демонструвати видатні можливості системи моніторингу та аналізу соціальних мереж та ЗМІ України. Запрошуємо на безкоштовний тестовий період у сім діб. Ви переконаєтесь, наскільки це потужний інструмент пошуку та обробки інформації, оповіщення інформаційних атак та аналізу репутації. 

Сьогодні ми вирішили з’ясувати, що думає Україна онлайн щодо цього невеликого гешефту двічі Генконсулу часів Януковича. І ось що ми побачили.

Розподіл публікацій по Топ 15 джерел за темою Богдан Яременко за період 29.10 - 05.11.2019
Розподіл публікацій за темою Богдан Яременко за період 29.10 – 05.11.2019

За останній тиждень серед Топ 15 джерел було виявлено 1600 згадувань. Найбільш активною була Страна UA – 289 публікацій. З великим відривом Twitter – 91 публікацій, ще менше Інформатор – 55 публікацій. Якщо з’ясувати кому належить Страна UA то можна зробити далекоглядні висновки але ж ми їх не робимо, бо ми тільки інструмент. Як завжди, висновки, будь ласка, робіть самі.

Ось типові реакції Українського Інтернету:

Наступна діаграма  демонструє динаміку оригінальних дописів по днях та кількість репостів, що говорить про зростання популярності чи про її падіння. 

Діаграма розподілу по датах оригінальних дописів по темі Богдана Яременко за період 29.10-05.11.2019, шо демонструє пілйом та спад популярності теми.
Діаграма розподілу по датах оригінальних дописів по темі Богдана Яременко за період 29.10-05.11.2019

Як ми бачимо, стрімко злетівши 30 жовтня, цікавість, що характеризується кількістю публікацій, на щастя деграданта тихенько зійшла практично нанівець. Подивимось, що ж про секс-символ зеленої партії писали 4 – 5 листопада. 

Тож цілком закономірно виглядає діаграма тональності, що демонструє 59,2% (947 публікацій) негативного ставлення до епізоду.  Причому радіють потужному лібідо депутата 28% (449 публікацій), а решті 12,7%(204 публікації) – байдуже, тобто нейтрально. 

Пончикова діаграмма тональності публікацій по темі Яременко Богдана за період 22.10 - 05.11.2019
Діаграмма тональності дописів по темі Яременко Богдана за період 22.10 – 05.11.2019

Так само нейтрально ставимося до цього скандалу і ми, система Alphateka, за чиєю допомогою ми дістали цю інформацію впродовж 15 хвилин. А зараз ми з цікавістю дивимося у мобільний додаток Alphateka, хто на Android, а хто на iOs. До зустрічі наступного тижня. Ми не робимо висновків, а тільки бажаємо вам бути всебічно поінформованими!  

Related posts