Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Як створити репутацію назавжди


Alphateka - 24.10.2019 - 0 comments

Побудова репутації – міцної, могутньої – складається в першу чергу з вашої операційної діяльності. Ваші відношення з клієнтами, ставлення до ваших партнерських обов’язків, усе це формує репутацію вас і вашої компанії. Але ж для того, щоб постійно мати зворотній зв’язок та чітко усвідомлювати, де ви знаходитесь у інформаційному полі, вам потрібен план.

Звичайно, ми не претендуємо на істину в останній інстанції, але ж так чи інакше, вам ніяк не обійтися без цих чотирьох принципових пунктів плану.

  • Аналітика. Використовуючи можливості моніторингу ЗМІ Alphateka, ви стежите за конкурентами. Аналізуєте їх поведінку, успіхи, радісно посміхаєтесь, помічаючи їх помилки. У той же час  порівнюєте свій статус, сегментуєте цільову аудиторію. Особливо звертаєте увагу на кількість згадок, тональність висловлювань. З’ясовуєте чи є ви – ваш бренд – в мережі Інтернет де небудь ще, окрім як на ваших ресурсах? Ця первинна інформація буде дуже корисна, щоб розсудливо поглянути на своє місце під сонцем. За результатами ви зможете чітко визначити хто є вашою цільовою аудиторією (ЦА), чим страшні конкуренти, що вони роблять і як це усе змінити в кращу для вас сторону.
  • Контент-план. Отже, цілі визначені, настав час для чищення зброї, підвезення боєприпасів. Іншими словами, вам потрібно зрозуміти які теми цікаві вашій аудиторії, що вони хочуть бачить, читати, і, найголовніше, обговорювати. Створити формат комунікації, як люблять казати профі. Вам слід підібрати теми, тип контенту, періодичність виходу нових статей. Також ви повинні з’ясувати якими каналами ви будете користуватися, щоб донести звістку про себе. Де, на яких майданчиках, публікуватиметься ваш блискучий контент. Так, і не забудьте з’ясувати, хто його буде  створювати. З’ясували? А тепер напишіть календарний план і не відступайте від нього ні на крок.
  • Пошук, вибір, затвердження механізмів поширення. А ось це, мабуть, найскладніше. Ви можете виростити помідор, і він буде червоний. І це точно, якщо ви вибрали червоний сорт. Але якщо ви зробите відео ролик, він абсолютно не обов’язково стане вірусним. Зовсім не обов’язково. Потрібен аналіз ефективності інструментів. Шляхом проб і помилок вам потрібно знайти свій канал поширення. Alphateka у цьому стане у нагоді. За допомогою системи ви отримаєте всю потрібну інформацію – регулярно, якісно, швидко і максимально просто. 
  • Створення контенту і трансляція ЦА. Тут нема про що багато казати. Ви просто створюєте нетлінні шедеври, готуєте відео ролики, вірусні пісеньки та безсмертні меми. Контент поширюється мережею, входить в аннали, створює стійкий, позитивний зв’язок з брендом. Все дуже просто.

А потім, власне, починається основний аналіз.

По кожному з перерахованих пунктів обробляється зворотний зв’язок і регулярно коригуються зусилля, з метою досягнення найкращого результату. Ось тут і неможливо обійтися без системи моніторингу репутації. Вам необхідно кожен день, – чим частіше, тим краще – відстежувати усі відгуки і реакції мережі на ваші зусилля. Якщо про вас говорять погано, якщо ваші конкуренти побачили вашу активність і роблять репутаційну атаку, краще про це дізнатися першими.

Найголовніше – ви повинні отримувати правдиву інформацію регулярно. Це непростий шлях, він вимагає знань, умінь, постійних зусиль, але результат виправдовує засоби. Ваша компанія стоятиме непохитно, поки на кожному етапі ви матимете зворотний зв’язок.

У  цьому вам допоможе система Alphateka. Ми зробили точний, потужний інструмент, що буде тримати вас  у курсі подій кожну хвилину. І це не перебільшення. Наша унікальна торгова пропозиція – це мобільний додаток. Кожну хвилину ви можете зі свого смартфона відслідковувати що робиться на інформаційному полі.  Більш докладніше про можливості мобільного додатку Alphateka читайте тут 

Спробуйте користуватися нашою системою безкоштовно перші сім діб. Впевнені, ви будете мати змогу переконатися в  усіх її перевагах.

Related posts