Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Як не потонути у потоках інформації


Alphateka - 22.11.2019 - 0 comments

Ще на початку 70-тих років був дуже популярним “мем” – якби ми його зараз назвали – людина, що борсається та тоне у морі інформації, яку вона не встигає фізично обробляти. Її багато, вона актуальна і якось треба її сортувати. Сьогодні це питання виживання – треба орієнтуватися, позаяк якщо не встиг – програв. 

Існує сила-силенна усіляких лайфхаків, теорій та практик, тренінгів та розсилок, присвячених цій темі. Тож ми не будемо вважати себе святішими за Папу Римського та претендувати на остаточне вирішення інформаційного питання. Ми тільки розповімо як можна використовувати систему Alphateka, щоб завжди мати найсвіжішу, але релевантну інформацію у найпростіший спосіб. 

Моніторинг онлайн – це регулярний пошук онлайн по вибраним джерелам, використовуючи ключові слова. Якщо ви професіонал, ви знаете принципи моніторингу діяльності компанії. Базуючись на них, ви досить легко побудуєте теми, що описують ваші щоденні потреби в інформації. Якщо ви пересічний користувач Інтернет, то вам слід не забувати про такі речі:

Розпочніть з головного. Знайдіть важливі теми, що вас цікавлять вас. Це може бути все що завгодно, але теми повинні бути сформульовано чітко, якомога конкретніше. Опишіть кожну з них ключовими словами, що якнайкраще характеризують тонкощі та нюанси, які ви не хочете пропустити. Не намагайтеся це зробити одразу, ви неминуче щось пропустите. Повертайтеся до списку ключів наступного дня і ви побачите, що треба додати. Проконсультуйтеся з  клієнтською підтримкою Alphateka та сформуйте теми моніторингу.

Визначте джерела інформації. Навіть якщо ви зрозумієте, що для вас найважливіше, все може піти шкереберть через нерелевантну вибірку. Пам’ятайте, вам не треба хвилюватися, що кількість джерел буде занадто великою: на відміну від простого гуглення, моніторити мережу за вас буде нейромережа Alphateka. 

Плануйте процес моніторингу. Є такі сфери інформації, де нічого не міняється роками, а є такі, що на день приносять десятки і сотні новин. Інвестуйте 30 хвилин на стратегію і вам не доведеться витрачати години на пошук контрольних точок.

Користуйтеся  тегами Безперечно, людина, що придумала теги – геній. Це дає вам можливість в списку вже відсортованих статей по вашій темі знаходити тільки вам потрібні закономірності, складати статті в окремий “стосик”, аналізувати їх так, як вам потрібно. Це дуже зручно і економить силу-силенну часу.  

Аналізуйте закономірності. У системі Alphateka є такий дуже зручний та наглядний інструмент як аналітика. Вона дозволяє швидко і просто побудувати інфографіку, що наглядно продемонструє кількість публікацій за темою, коливання популярності теми та тональність відношення Інтернету до об’єкту моніторингу.

Налаштуйте систему сповіщення Для кожної теми ви маєте можливість налаштувати отримання розумних алертів. Навіть у ночі пошта, смс та сповіщення на мобільний додаток Alphateka для Andriod та iOs будуть вас тримати у курсі подій. Звісно, можна налаштувати так, щоб вам нічого не заважало спати.

Ось так ми можемо кинути вам рятівного круга.

Але ж “суха теорія, мій друг, а древо життя пишно зеленіє” (с) тож замовте 7 днів безкоштовного демо і переконайтеся, наскільки ви зробите протішим своє життя та роботу, використовуючи Alphateka.

Приємного дня та плідного моніторингу!   

Related posts