Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Відставка посадовця


Alphateka - 22.01.2020 - 0 comments

На тижні, що минув, чиновник Уряду України,  подав заяву на звільнення. Президент України її не прийняв. У нашому обзорі #рейтінгтижня ми вирішили з’ясувати, як до цієї новини поставився український інтернет. 

Використовуючи систему мjнторінгу Alphateka ми одержали такі дані: за тиждень 15.01.2020 – 22.01.2020 ця тема згадувалося 454 разів. 

Лідером серед топ 15 ресурсів став Інформатор – 32 публікацій, за ними йдуть Dneprcity.net – 22, Новини Укрінформ – 16, далі з однаковою кількістю Хвиля, Антікор, Твіттер та Перший кабельний – 12. Потім пара ресурсів з дзеркальною кількістю- NewsMir та Українські новини- по 10 публікацій. За ними на два згадування менше – Новости без границ, Ukrainian wall, the page, dialog.ua – 8. Закінчують цей рядок ще одна пара – Реалист, Depo Вінниця – 6.

Хочемо нагадати, що ми не робимо висновків, а тільки збираємо факти. Ми пропонуємо замовити безкоштовний демо період на 7 діб, щоб провести моніторінг тем, що вас цікавлять та дізнатися на практиці про можливості системи Alphateka.  Безперечною перевагою є можливість відслідковувати теми за допомогою мобільного додатку як для Android, так і для iOs смартфонів та планшетів

Діаграма Плагіата, що оцінює кількіть оригінальниї дописів та перепостів,  показала, що пік цікавості прийшовся на 18.01.2020, а потім пішов на спад.

Тут ви можете бачити найбільш типові публікації, стосовно теми, що розглядається.

Діаграма Тональність, що оцінює публікації за тональністю позитивна/негативна/нейтральна,   продемонструвала, що 63,9 % (290) публікацій мають позитивну тональність, 35,7% (162) публікацій – негативні, і тільки  0,4%(2) – нейтральні.  

Моніторінг проведено за допомогою системи Alphateka.

Related posts