Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

У Британії розколюється королівська сім’я, а в Україні співчувають.


Alphateka - 15.01.2020 - 0 comments

Принц Гаррі, його дружина Меган, доки ще герцог та герцогіня Сассекскіє, вирішили жити окремо від королівської родини. Коли молодята пересічної української сім’ї можуть дозволити собі жити окремо, то це велике щастя. Тому нам досить незрозуміло, що там таке коїться: королева Єлізавета у розпачі, а батько – принц Філіп – грюка дверима, та в люті вибіга з королівської наради. 

Звісно, це не так близько до серця, як пригоди в Омані, новорічні поздоровлення та усілякі халепи зі своїми ньюсмейкерами, але ж деяку частину уваги життя одніє з останніх монархій до себе привернуло. 

Нам стало цікаво, що пересічний українець думає про Британську корону, принців та герцогів. Ми вирішили моніторити період перших двох тижнів нового року, для того щоб проаналізувати ставлення України онлайн до цієї новини. 

І ось що ми з’ясували:

Публікації по темі Раскол Королівської сем'ї  за період 31.12-14.01.2020
Кількість публікацій за темою Раскол Королівської сем’ї за період 31.12-14.01.2020

За період 31 грудня – 14 січня була зроблена 131 публікація за цією темою. Більш за всіх долею ренегата та відступниці опікувався 24 канал – за два тижня він писав про принца та його жінку 18 разів. ТК ZІК згадала 12 разів, Новини дня – 10. Потім рівнесенько на 2 згадки нижче – 8, 6 аж до 2, що написали Depo.Полтава та Вголос.

Якщо ми подивимося на інфографіку що до оригінальних дописів, то побачимо, що ця тема не досить сильно хвилювала онлайн спільноту: в основному то були оригінальні пости. Репостити народ не поспішав, що демонструє досить мляву цікавість до королівського дому Віндзорів. Новорічні свята ,та самі знаєте що.

Діаграма  плагіату дописів за темою Розкол Королівської сем'ї за період 31.12.19 - 14.01.2020
Діаграма оригінальності дописів за темою Розкол Королівської сем’ї за період 31.12.19 – 14.01.2020

Ось що саме писали про волелюбних аристократів Туманого Альбіону українські онлайн ЗМІ у перші дні нового року.

Досить різноманітні відгуки врешті решт були більш позитивні ніж негативні. 

Як ми бачимо на діаграмі Тональність все же таки українці – горді нащадки запорізьких козаків – на 68% (134) підтримують бунт у Британському королівстві, лише 30,5%(60) жаліють бабусю Єлизавету, а 1,5% (2) зовсім нейтральні.

В усякому разі, ми сподіваємося, що все якось утрясеться. Бажаємо довгих и дружніх років династії Віндзорів незважаючи на демарші окремих принців та герцогинь. Ви самі можете перевірити наші висновки зареєструвавшись та одержавши безкоштовний демо період на сім діб. Також ви можете завантажити додатки Alphateka для Android та iOS і насолодитися можливостями мобільного моніторингу.

Related posts