Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Соціальні мережі: моніторимо в режимі онлайн


Alphateka - 09.01.2020 - 0 comments

Пишучі для вас кожного тижня, ми побачили, що зовсім забули про моніторинг соціальних мереж і як він може бути корисним для продавця. 

Раніше продавець, якщо хотів зібрати інформацію щодо клієнтів повинен був нишпорити по комодах, сімейних архівах та офісах, штудіювати спеціальні журнали, вивчати дипломи, сімейні фото, тощо. Іноді давав конфету дитині щоб зрозуміти яка сковорода у її мами на кухні. Зараз це важко собі уявити, особливо останнє. 

Сьогодні ви просто відкриваєте Фейсбук і нові різновиди пошукових методів і засобів надають приголомшливі переваги для сприйнятливого слухача. Цю можливість вам забезпечує система моніторингу Alphateka. Вона це тільки інструмент, як молоток, зараз ми розкажемо, як цим інструментом треба користуватися: ми покажемо п’ять ключових видів онлайн моніторингу, які дозволять вам скористатися всіми перевагами Alphateka.

Моніторинг для взаємозв’язку

Соціальні мережі набагато полегшили і зробили доступним процес обговорення щоденної особистої інформації про те, що ми любимо робити, як проводимо вільний час, які організації і сфери діяльності підтримуємо. Ця інформація – благодатний грунт для налагодження тісніших взаємовідносин з вашими споживачами і потенційними клієнтами.

Якщо вас занесло у Швейцарію, то знайдеться купа потенційних клієнтів, що вже були, чи бажають туди з’їздити. Вгадайте якого продавця вони виберуть? Того, що катається на лижах, і з яким вони щойно жваво обговорювали ці самі лижи, чи той хто прийшов, понуро запропонував купити в нього “чудові лижи”? 

Зробіть собі тему у системі Alphateka, аби відстежувати потенційних клієнтів за їх приватними вподобаннями. Проте не намагайтеся використати ці знання в занадто особисті або нещирий манері. Спілкуйтесь з ними- це допомагає 

Моніторимо ознаки готовності вчинити купівлю

Люди полюбляють ділитися. Це одна із “фіч” людства – ділитися знанням. Вони залюбки розказують, що працює, а що ні. Що треба змінити, а що краще не чіпати.  Прислухайтесь до них. Зробіть тему в Alphateka, що надасть можливість цілодобово відслідковувати пости та обговорення важливих вам тем, що надасть вам можливість вискочити зі своєю пропозицією як той чорт з кукурудзи, якраз у самий ліпший момент.

Пильно дивіться – для цього теж краще зробити окрему тему у Alphateka –  на публікації своїх клієнтів в Facebook, Twitter та інших соцмережах, де можуть знаходитися ваші клієнти, – на що вони скаржаться, чим хваляться, з ким підтримують контакти, включаючи і ваших конкурентів явки паролі, тощо. Це дуже схоже на захоплюючу гру. Гру, призом якої будуть гроші та визнання начальства

Не забувайте, ви маєте можливість з’ясувати, хто кому підкоряється, як люди вимірюють успіх, з ким вони працюють зараз і, можливо, як вони вважають за краще взаємодіяти і оформляти покупки. Завдяки доброзичливому моніторингу, спілкуванню та аналізу інформації, яку люди публікують в інтернеті, можна багато що дізнатися про їх думку відносно процесу купівлі. 

Моніторимо зміни і стежимо за ними

Давно відомо, що зміни за своєю природою не бувають ні хорошими, ні поганими – все залежить від того, як ви до них відноситься. Для поодавця  зміни, що відбулися, можуть сприяти повторному відкриттю процесу продажів. А для людини з вулиці вони можуть стати чудовим запрошенням до старту нових взаємовідносин.

Налаштування теми в Alphateka щодо моніторингу соціальних мереж на наявність в них змін – це гарний метод стежити за своїми поточними споживачами і знаходити потенційних клієнтів. Нові співробітники, випуск нової продукції і нові закупівлі – усе це ті зміни, які формують загальну картину справ у галузі, у конкретного клієнта і можливість відстежувати їх за допомогою мобільного додатку для iOs чи Android  – безцінна, оскільки вони можуть в потрібний момент подарувати вам чудову можливість.

Моніторимо, щоб бути в курсі

Наступна тема, що ви маєте налаштувати у системі Alpahteka дасть вам можливість з легкістю підключитися до світу споживачів або отримати інформацію про труднощі в їх сфері діяльності. Ви зможете слухати, так як вони, діяти, так як вони, стати ними! А якщо без драматизму ви зможете знати, які блоги вони читають, які журнали люблять, які конференції відвідують, і ці знання допоможуть вам зрозуміти, з яких джерел вони отримують інформацію.

Регулярний моніторинг Alpahteka дасть вам змогу  сфокусуватися і почути усі ознаки слабкості, зміни напрямів і відкриті можливості ваших конкурентів. Інформація, якою ділиться споживач ваших конкурентів в соціальних мережах, може бути неймовірно корисною.

Моніторимо, щоб додати цінність

Система Alphateka  надає ще одну можливість, що важко переоцінити – об’єднання і обробка інформації. Це – вельми дієвий спосіб додавання цінності для потенційних клієнтів і споживачів. Майстерно відстежуючи і акумулюючи цифрову інформацію, ви зможете користуватися цим для допомоги клієнтам у відборі серед потоку даних потрібної інформації і концентрації на ній.

Ще одна тема Alphateka повинна бути налаштована на відбір та представлення вашим клієнтам і потенційним покупцям тільки якісної та корисної інформації. Таким чином, ви запропонуєте клієнтам інструменти по прослуховуванню, відбору і сортуванню інформації як частину своїх послуг. 

Ось так, в реалі, ви можете користуватися Alphateka. Щоб перевірити це на практиці, візьміть 7 діб безкоштовного Демо періоду, ми з радістю допоможемо вам налаштувати ваші теми моніторингу.   

Related posts