Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Соціальні мережі для бренду: як стати популярними серед міленіалів


Alphateka - 27.02.2020 - 0 comments

Феномен соціальних мереж використовують, як канал побудови іміджу, інструмент продажу та платформу для спілкування з клієнтами. За статистикою для міленіалів соціальні мережі є найбільш популярним місцем де вони проводять більш ніж 70% усього часу онлайн. Ми розглянемо деякі аспекти побудови бренду у соціальних мережах.

Вибір платформи: яка краще?


Та сама статистика каже, що найбільш розвиненою, універсальною та популярною соціальною платформою в Україні є Facebook. Ви можете використовувати її для створення іміджу компанії, залучення нових клієнтів та підвищення кількості продажу продукції. Тут ви знайдете повний пакет бізнес-інструментів для створення постів, реклами та аналізу статистики. Але жорсткі стандарти спільноти можуть стати на заваді деяким особливо сміливим маркетинговим ідеям.

Друга по популярності мережа Instagram теж пропонує подібний набір бізнес-інструментів. Але специфіка мережі більш підходить для продажу реального продукту за допомогою візуального представлення: фото та відео. Ця соціальна мережа набагато ефективніша у зв’язці з Фейсбук ніж сама по собі.

Відеосервіс YouTube досі ще не може конкурувати з телебаченням і вважається найкращим місцем для просування порад, оглядів, інструкцій та хронік компанії. Сюди користувачі заглядають щоб знайти навчальні ролики, промо-відео, інтерв’ю тощо.

Так, ми бачимо, що кожна соціальна мережа має свої особливі риси.

Що ж їх об’єднує?

Кожна з цих соціальних платформ дає можливість користувачам створювати свій оригінальний контент у вигляді постів, записів, зауважень, публікацій думок та вражень.

Як знати, шо про вас кажуть?


Щоб кожен день одержувати інформацію як йдуть справи у вашого бренду, вам треба проводити постійний, регулярний моніторинг. Ручний моніторинг у соцмережах дуже важка, кропітка та невдячна праця. А в деяких мережах і зовсім неможлива. Вихід є – це автоматичний моніторинг.
Для забезпечення надійного автоматичного моніторингу вам найкраще підійде система Alphateka. Налаштувавши тему один раз, ви будете завжди у курсі подій, що і як кажуть про ваш бренд. Це значно підвищить якість роботи маркетингового відділу, допоможе уникнути і протидіяти інформаційним атакам, побудувати сильний бренд з міцною репутацією.

Для початку замовте безкоштовні сім діб демо періоду та завантажте мобільні додатки для iOS та Android. Служба підтримки допоможе налаштувати ключі, запити і ви в повному обсязі зможете оцінити переваги системи моніторингу ЗМІ України та соцмереж Alphateka.

Оформлення, лого, кольори та шрифти.

Коли ви з’ясували, на якій платформі ви будете будувати бренд та налаштували моніторинг, настає час візуального оформлення. Зрозуміло, що послідовність досить умовна, ви можете це робить у якому завгодно порядку, або паралельно – має значення тільки результат.

Якщо у вас є корпоративний стиль, створюйте візуальні матеріали у одному стилі:

  • Логотип;
  • Фірмові кольори та шрифти;
  • Оригінальний стиль наповнення.

В ідеалі усе це повинен робити дизайнер, але ж на початку можна використовувати графічні онлайн-редактори самостійно.

Історія компанії

Завжди пам’ятайте, що через соціальні мережі ви маєте змогу впливати на відношення користувачів до іміджу компанії. Маєте унікальну змогу звернутися напряму до клієнтів і тим самим м’яко управляти брендом.

Хто ви, що маєте сказати, яка ваша місія на ринку і як ви хочете допомогти вашому клієнту – намагайтесь розповісти усе це у перших постах на сторінці. Продумайте, яка буде самопрезентація компанії, відслідковувайте зворотній зв’язок за допомогою моніторингу.

Бюджет та витрати

  • Відповідь на це питання залежить від конкретних чинників, таких як:
  • соціальна мережа, де ви вирішили будувати бренд ;
  • кількість фото та відео контенту, його якість;
  • тип реклами сторінки;
  • виконавець (агенція, власний спеціаліст);
  • бажаний кінцевий результат;
  • ваші матеріальні можливості.

Скажімо тільки, що бюджет може коливатися від 34 доларів на тиждень до 5 000 на добу.

На закінчення додамо, що усю промо діяльність може вести сам власник бізнесу. Звісно, це потребує деякого часу, щоб розібратися в усіх тонкощах, але ж результат того вартий. Єдине, що треба запам’ятати, це те, що автоматизування найбільш трудомістких процесів – моніторинг,наприклад – збереже не тільки гроші але й нерви.

Взагалі, соціальні мережі – це вдалий старт для будь-якого бізнесу, особливо малого. То ж ми хочемо побажати – починайте та досягайте успіхів!

Related posts