Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Навіщо прес службі моніторинг?


Alphateka - 17.10.2019 - 0 comments

Це один з основних її обов’язків. 

Будь-яке підприємство, компанія, приватний бізнес, створивши у себе прес-службу, визначає як одне з основних завдань  моніторинг, аналіз стану і динаміки відношення суспільства до діяльності підприємства, його рекламних, соціальних та іміджевих акцій, управління репутацією.

Моніторинг є необхідним інгредієнтом. За часів друкарських машинок і друкованих ЗМІ тільки моніторингом займався цілий спеціальний відділ. Його співробітникам доводилося перечитувати і переробляти величезну кількість друкарської продукції, вишукувати частинки інформації, цеглинки, з якої створювалася чітка картина аналізу, на підставі якого можна було б робити висновки та прогнози.

Абсолютно зрозуміло, що можливості такого підходу були дуже обмежені людським чинником, але проте, іншого виходу не було..

Сьогодні система Alphateka не просто значно полегшила працю співробітників прес-служби. Вона дала їм абсолютно нові можливості. Тепер прес-секретар компанії може гнучко формувати запити, теми і періоди відстежування усього сегменту Українського інтернету. Аналітик отримує ясну і чітку картину згадок про теми, що його цікавлять. Піар менеджер за допомогою мобільного додатку оперативно відстежує інформаційне поле, реагує на атаки конкурентів.

Слід підкреслити особливо – ця  можливість визначати початок і джерело інформаційної атаки безцінна. І вона надається системою Alphateka. Відстежуючи зміну тональності публікацій в реальному часі, ви завжди будете попереджені та – відповідно – озброєні, щоб дати відсіч чорному Піар конкурента.

Але, давайте по пунктах:

  • налаштуйте тему – що пишуть про вашу компанію і щодня отримуйте перелік згадок;
  • аналізуйте тональність публікацій про вас онлайн, у ЗМІ України та соцмережах, будьте завжди в курсі зміни відношення до вашої компанії і її діяльності;
  • відстежуйте політичні події, щоб своєчасно відреагувати на зміни в житті країни.

Для оперативного реагування передбачено мобільний додаток  – простий, легкий, надійний. У ньому зібрані тільки найнеобхідніші  функції:

  • посилання на статті по темі, з можливістю прочитати їх повністю;
  • тонке налаштування фільтрації статей;
  • сповіщення про інформаційні атаки;
  • установка періоду моніторингу.

Все підпорядковано одній ідеї – оперативність, швидкість доступу до необхідної інформації. Ми будемо раді, якщо ви спробуєте скористатися мобільним додатком Alphateka і висловите свою думку. Це буде тим цінніше, оскільки ця функція – мобільний додаток моніторінгу у реальному часі – є тільки у нас.

Ось тут знаходиться додаток Alphateka на Google Play. А ось тут ви можете викачати версію для iphone. Встановіть його і введіть логін\пароль який ви використовували при реєстрації. Якщо ви ще не реєструвалися – замовте безкоштовних сім днів Демо режиму ось тут.  Налаштуйте вашу тему за допомогою нашої служби підтримки і увійдіть до мобільного додатку.

Користуватися системою Alphateka просто.Вам сподобається.

Related posts