Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Піар заходи та моніторинг ЗМІ


Alphateka - 16.01.2020 - 0 comments

Ми багато спілкуємося з піарниками різноманітних проектів. Часто-густо відповідаємо на питання відносно моніторингу ЗМІ. Вони бувають і складними, і досить наївними. Відповідь на одне з таких питань ми вирішили показати вам. Ми впевнені, що це буде  корисно для кожного з вас. Це питання поставила піарниця дитячого співочого конкурсу. Її турбували відношення з ЗМІ і можливості моніторингу як перевірка ефективності піар заходів.  

У нашого конкурсу вже склалися стабільні взаємовідносини з пресою. Як по-вашому, чи є необхідність наново проводити моніторинг засобів масової інформації і як це зробити, щоб не зашкодити? Взагалі-то, ЗМІ безкоштовно дають передрекламу проекту, віддзеркалюють його течію і результати. Їх приваблює новаторство заходу і його наростаючий потенціал : масова участь, висококваліфіковане жюрі, цікаві роботи, оригінальна церемонія нагородження. Але пресу потрібно чимось дивувати, а дитячий проект – не шоу-програма: скандал і чутки не підходять. Що Ви можете порадити?

Моніторинг в ПіАр взагалі дуже важлива річ.  Якщо ви плануєте проводити свій проект і надалі, то моніторинг ЗМІ має бути постійний і інтенсивний. Для цього найкраще скористатися системою Alphateka. Маючи можливість гнучко налаштовувати запити, ви можете отримати найбільш широкий діапазон ЗМІ що стануть вам у пригоді, до яких вам треба буде долучатися для поширення інформаційної підтримки проекту.

Моніторинг може бути як оглядовим – аналітичні та інші матеріали в ЗМІ з вашої тематики. Або ж просто перевірка наявних контактів і підтримка існуючих зв’язків. Обидва процеси однаково необхідні.

Моніторинг сприяє формуванню більш менш об’єктивної інформації про вже проведені заходи, позиції ЗМІ, їх відношенню до окремих сторін вашого проекту. Крім того, можна отримати корисну інформацію, щоб поліпшити якість заходу, отримати “попередній зворотний зв’язок”, уточнити відомості про журналістів, які працюють по цьому напряму, і багато що інше.

Грамотно проведений моніторинг – додаткова можливість краще пізнати профільні ЗМІ і, відповідно, надалі працювати з ними більше продуктивно. Навіть якщо стосунки з пресою вже склалися, необхідно постійно підтримувати взаємовигідний інформаційний обмін, ближче сходитися з журналістами. Тоді позитивне освітлення в ЗМІ вам забезпечене, у тому числі і безкоштовне. І система моніторингу Alphateka у цьому випадку може бути надзвичайно корисною.

Слід враховувати і той факт, що ЗМІ, можуть міняти свій профіль, формат, власника, редакцію, конкретного журналіста, це можна відстежити тільки при постійному моніторингу і контактах. Продуктивна віддача від ЗМІ за проектом має бути максимально ефективною, тобто вам необхідно знати своїх партнерів по інформаційному обміну.

Не забувайте, що, крім усього іншого, моніторинг буває різний, наприклад, залежно від виду ЗМІ, тимчасового охоплення і т. д. Тому слід заздалегідь визначити його цілі, можливі методи і види, а не розкидати обмежені фінансові і тимчасові резерви на даремні заходи.

Отримайте безкоштовний Демо період на сім діб і ми допоможемо налаштувати моніторинг згідно ваших потреб. 

Related posts