Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Попереджений – значить озброєний, або чому мобільний додаток Alphateka краще ніж Е-мейл та SMS


Alphateka - 10.10.2019 - 0 comments

Ми почали створювати систему моніторингу соціальних мереж та ЗМІ України на вимогу власного бізнесу. Розробивши і налаштувавши її як слід, ми вирішили запропонувати цю систему окремим комерційним продуктом. Насамперед ми досліджували конкурентів і прийшли до невтішних – для них – висновків: ми кращі.

Чому? У принципі, усі конкуренти пропонують одне й те ж саме  – моніторинг, оцінка тональності, пошук плагіату, ну ось і все. Повідомляти про це зобов’язуються регулярно, що не завжди виходить, але це вже тонкощі. Повідомлення приходять по SMS, електронній пошті або до комунікатора. Теоретично, цього повинно вистачати. Але, по перше, це незручно, по друге  – завжди хороший сервіс можна зробити трішки краще. І трішки дешевше. Це сказано про нас.

Хтось з клієнтів, ймовірно, щасливий бачити початок інформаційної атаки, перевіряючи пошту за ранковою кавою. При цьому насолоджуватися почуттям повної безпорадності по дорозі на робоче місце. Чи почувати себе в інформаційному вакуумі просто тому, що пропустив повідомлення в одному з численних робочих/особистих комунікаторів. Звичайно, це сарказм, але якщо без чорного гумору, абсолютно природно було б здійснювати real time моніторинг вашої репутації? З налаштовано особисто параметрами звітів, витягами із статей, можливістю відразу перейти на них і прочитати повний текст чорного піару? При цьому, по дорозі до ноутбука, вже мати чіткий план контратаки?

Для цього ми створили мобільний додаток. Ідея, що здавалося б, лежить на поверхні, виявилася ніким не реалізована, крім нас. Вийшло чудово.

Основне завдання для цього додатка – забезпечити вам зручність і можливість миттєвої реакції. Надати вам найважливіші і найпотрібніші інформаційні інструменти для моніторингу та управління репутацією в максимально доступній формі – в телефоні. Тепер в додатку у вас є інформаційні атаки, регулярні звіти (дуже скоро!), функціонал аналітики і, звичайно, найсвіжіші публікації, які можна сортувати. Вже рано вранці, по дорозі на роботу, ще не сівши за улюблений лептоп, ви будете у повній готовності.

Як це виглядає? Дивіться.

Скриншот мобільного додатку Alphateka: статті, що моніторяться  по обраній темі.
Скриншот мобільного додатку Alphateka: статті по обраній темі.

У самому  додатку ви налаштовуєте  періоди часу моніторингу.

 Скриншот мобільного додатку Alphateka: як налаштувати період моніторінга ЗМІ.
Скриншот мобільного додатку Alphateka: налаштування періода моніторінга.

Можна окремо налаштувати фільтри, щоб в тисячах повідомлень читати тільки те, що по-справжньому важливо.

 Скриншот мобільного додатку Alphateka: як налаштувати різні фільтри.
Скриншот мобільного додатку Alphateka: налаштування різних фільтрів.

Головне – оперативність, швидкість доставки необхідної інформації. Адже тримати руку на пульсі подій – це дорогого коштує. Між іншим, значно дешевше, ніж у конкурентів. Не слід забувати також, що у конкурентів такого додатку просто немає. Тому ми будемо раді, якщо ви спробуєте скористатися мобільним додатком Alphateka і висловите свою думку.

Ось тут знаходиться додаток Alphateka на Google Play. А ось тут ви можете скачати версію для iPhone. Встановіть його і введіть логін\пароль який ви використали при реєстрації. Якщо ви ще не зареєструвалися – замовте безкоштовних сім днів Демо доступу ось тут. Налаштуйте вашу тему за допомогою нашої служби підтримки і увійдіть до мобільного додатку.

Related posts