Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Коли хор дає “пєтуха”


Alphateka - 29.10.2019 - 0 comments

Українська мова – співуча, солов’їна – захоплює своєю мелодійністю та гармонійністю. Мабуть, на світі нема кращих народних пісень, ніж українські. Особливо, коли співає хор. У всьому світі знаний Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки був одним з артистичних колективів, якими пишалася по праву вся країна. До недавнього часу, а саме до  20 жовтня 2019 року. Після цього дня у ставленні українців до академічного хору дещо змінилося.

Ми вирішили подивитися, як же ж відреагував Український інтернет на скандальну пісеньку, яку заслужений колектив виконав с “Лисим” Є. Кошовим з 95 Кварталу. Вибірку зробили за два тижня, з 14 жовтня до 28 жовтня 2019 по Топ 15 джерел. 

Ще раз нагадуємо: ми лише інструмент, як той молоток. Можна цвях забити, а можна палець відбити. Ми не робимо висновків, ми лише даємо статистику, яку забезпечує використання системи моніторингу ЗМІ та соціальних мереж Alphateka.

Подивіться, будь ласка, на діаграми нижче:

Публікації за темою виступу хора імені Верьовки з "Лисим " Є. Кошовим за 95 Кварталу за період 14.10-28.10.2019
Кількість публікацій за темою виступу хора імені Верьовки з “Лисим ” Є. Кошовим за 95 Кварталу за період 14.10-28.10.2019

За два тижні Топ 15 джерел згадували хор Верьовки 2 742 рази. Найбільш за всіх цей концерт вразив Twitter – 178 згадувань, потім був Інформатор – 154 та Donbass UA – 106. Решта ресурсів теж досить інтенсивно інформувала своїх читачів за перебігом подій: було знайдено від 70 до 32 згадувань.

Ось деякі з найбільш характерних відгуків:

Деякі найбільш яскраві, в дусі 95 кварталу, відгуки нам не дозволяє оприлюднити природна сором’язливість, але якщо ви замовите сім днів безкоштовного користування системою Alphateka, ви запросто зможете насолодитися ними самостійно.

Яскраву картину стрибка цікавості українців до хорового співу нам демонструє діаграма плагіату у публікаціях Укрнету.

Якось так сталося, що до 19 жовтня питання тонкощів колоратурного сопрано у жіночій секції академічного хору не було питанням з топ 10 питань, що хвилює кожного українця. Ну от не було і все. Хор імені Верьовки взявся це виправити.

Дивіться на цей хвилюючий монумент, що виріс за добу 20-21 жовтня! Потім таке же стрімке падіння 23-24 жовтня і досить тривала цікавість у не дуже великої кількості завзятих меломанів, що звелася нанівець 27 жовтня. Але наступної доби цікавість почала поступово зростати: хорова пісня – це ж у крові кожного щирого українця.

Тепер подивимось на його ставлення до цього резонансного виступу:

Діаграма тональності публікацій щодо виступу хору імені Верьовки та "Лисого" Є.Кошового за 95 Кварталу за період 14.10-28.10.2019
Тональність публікацій щодо виступу хору імені Верьовки та “Лисого” Є.Кошового за 95 Кварталу за період 14.10-28.10.2019

Загалом за два тижні 75,2% (2061) публікацій були негативні.

За останні дні тенденція теж до негативу 85,5% (112) за рахунок скорочення нейтральних відгуків.

Ще раз хочемо наголосити, що робити висновки – справа за вами. Ви можете це робити легше і бистріше завдяки мобільному додатку Alphateka, що можна скачати на GooglePlay та на AppleStore. Встановіть його і введіть логін\пароль який ви використали при реєстрації. Якщо ви ще не зареєструвалися – замовте безкоштовних сім днів Демо доступу. Налаштуйте вашу тему за допомогою нашої служби підтримки і увійдіть до мобільного додатку.

Related posts