Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Чим відрізняється медіа моніторинг від гуглєння?


Alphateka - 26.12.2019 - 0 comments

Кожен тиждень ми публікуємо по дві статті, що мають пряме відношення до моніторингу і так вже звикли, що усі знають різницю між гугленням та моніторингом, що наступний лист від нашої дописувачки нас сильно спантеличив. Тож ми вирішили ще раз нагадати вам, чому система моніторингу Alphateka краще, ніж просте гуглення.

Читачка:-“Дорога Alphateka! Ви дуже багато пишите, читати вас цікаво але ж я досі не зрозуміла, за що я повинна платити? Чим ваш так званий моніторинг ЗМІ та Соціальних мереж відрізняється від звичайного гуглення? Я ж можу піти у Гугл та запитать його у будь який час?”

Звичайно, що можете. Тут нема питань. Підіть та запитайте в Гугла що-небудь. Скільки ви отримаєте релевантних – таких, що будут відповідати вашому питанню – результатів? Десять, або двадцять. Може, тридцять, а може й п’ять. Усе це залежить від багатьох факторів: популярності запросу, сумлінності праці веб маркетологів, що виробляють дива, аби тільки побачити свій сайт на першій сторінці видачі. Та багато іншого. 

І що ви зможете проаналізувати, маючи аж тридцять релевантних результатів? Майже нічого, бо така кількість наближається до статистичної помилки. Крім того, ви повинні урахувати, що ви бачите результати, що вам віддає Гугл сьогодні, у цей день та час. Може так статись, що саме сьогодні самий релевантний результат полетить у прірву інтернет-забуття і ви залишитесь ні з чим. 

А якщо ви забажаєте розшукати щось у соціальних мережах, то там за пошуком ситуація ще гірше – ви отримаєте усе, що завгодно, але не те що вам треба.

Що таке Моніто́ринг ЗМІ та соціальних мереж? Цей процес ще іноді називають «прес-кліппінгом», від англійської press-clipping — «вирізки з преси».   Це пошук і, що дуже важливо, знаходження релевантної інформації публікацій чи сюжетів за визначеними ключовими словами. 

Розрізняють такі види моніторингу ЗМІ та соц мереж:

  • Предметний — підбір матеріалів, в яких згадується фірма, товар, бренд, предмет;
  • Кліпінг події – підбір публікацій  про якусь подію, за певний період часу;
  • Персональний — підбір публікацій та матеріалів про певну персона;
  • Тематичний — підбірка інформації, що публікуються по конкретній темі;
  • Галузевий — збір інформаційних матеріалів про події, персоналії  в рамках однієї галузі.

Система Alphateka, такий самий шукач як і ви. Але вона має свою базу медіа ресурсів по якій вона  виконує пошук. Крім того, вона знає як запитати Гугл та Фейсбук, а також Ютюб, Телеграм та Твіттер, щоб одержати релевантні відповіді.

Система Alphateka ніколи не відпочиває. День і ніч вона відслідковує появу нових публікацій, аналізує їх, та миттєво інформує вас, якщо кількість публікацій за вашою тему різко зросте, або їх тональність буде негативною, чи позитивною – то вже як ви забажаєте. 

Вам достатньо завантажити мобільний додаток у своєму iPhone, або такий самий додаток для Android і ви будете в курсі подій у той самий час, як тільки ця подія відбудеться. Це безцінна можливість для відслідковування інформаційних атак. 

Чи може таке Гугл? У своєму безоплатному вигляді – 100% не може. 

Додайте до цього ще потужний фільтр, що дозволяє відокремлювати та сортувати видачу як вам треба. Систему тегів, що дозволяє тонко налаштовувати видачу, та блок аналіза, що дає можливість будувати інфографіку по кількості, оригінальності дописів та їх тональності. 

Alphateka – це потужний інструмент, що дозволяє полегшити життя піарником, маркетологам, менеджерам по продажах, іміджмейкером, маркетологам по соціальних мережах та ще дуже багато кому, кто постійно працює в Інтернет. 

Ми знову нагадуємо, що ви можете замовити 7 діб безоплатного Демо періоду, щоб остаточно з’ясувати, наскільки система Alphateka відрізняється від простого пошуку. 

Налаштуйте вашу тему за допомогою нашої служби підтримки і увійдіть до мобільного додатку.

Приємного моніторингу! 

Related posts