Завантажте додаток для Android
Встановити
Завантажте додаток для iOS
Встановити
Scroll to top

Аналіз репутації онлайн.


Alphateka - 31.10.2019 - 0 comments

Зараз ви прочитаєте відповіді на питання, які зводять з розуму нашу клієнтську підтримку. Багато наших клмєнтів знайомі з Анастасією, голос якої ви чуєте при зверненні в наш саппорт, так от вона і попросила написати цей дуже короткий список відповідей на питання, що часто виникають при користуванню системою Alphateka. Нагадуємо, що на сім днів ви можете замовити безкоштовну демоверсию з особистою клієнтською підтримкою.

Аналіз репутації: для чого?

Аналіз репутації онлайн потрібний для того, щоб орієнтуватися самостійно у відношенні демосу (онлайн громадськості) до вас, вашого бренду, вашого бізнесу і вашого кота. Якщо ваш кіт – Grumpy Cat – це вам просто необхідно.

Якщо раніше вам досить було пройти повз бабусь на лавочках біля будинку щоб дізнатися усі нюанси про свою репутацію, то зараз це не так просто: бабусі переїхали в соц мережі і сталі вашою цільовою аудиторією. Таким чином, пихатий вигук: “Самі дурні!” нині не відіб’ють інформаційну атаку і щоб знати напевно звідки хлине потік, слід подумати про парасольку для вашої репутації. 

Здійснюючи аналіз, висновки і регулярний моніторинг, ви зможете спокійно ласувати свіжо спеченим круасаном у Парижі, тоді як конкуренти-бабусі рахуватимуть репутаційні втрати.

Ми віримо, що ви зробили правильний вибір і вирішили знайти сучасні можливості. І тут на сцені з’являється потужний інструмент – Система моніторингу Alphateka. Вона забезпечить вам ці можливості:

  • моніторинг – ви отримуєте перелік публікацій зі згадками вашої теми;
  • аналіз – система швидко і якісно видасть діаграми аналітики;
  • оперативне реагування – налаштувавши сповіщення один раз ви миттєво отримуватимете попередження про початок інформаційної атаки.

Окрім цього ви отримуєте потужний фільтр, що дозволяє вам визначати параметри вибірки і налаштовувати регулярні звіти за індивідуальними потребами.

Аналіз репутації: кому потрібний?

Всім. Буквально всім. Кожен, хто жив в соціумі, розуміє, що якщо в тебе кидають гнилими помідорами, варто зупиниться і запідозрити деяку неправильність в поведінці. Особливо це стосується бізнесу. Репутація компанії – це те, що заробляється роками і може бути знищене однією роздратованою реплікою. 

Згадується історія про одну публічну особу, яка не знайшла порозуміння в модній кав’ярні, що ввічливо відмовило їй у невеликому проханні зайти з маленьким песиком. Ця леді зробила досить емоційний допис у соц мережі і почалося … Натовп небайдужих інтернет-ентузіастів, які обговорювали цю, по великому рахунку, дрібничку, невпинно ріс. Зрештою власники кав’ярні висловили свою точку зору, конфлікт був так сяк погашений, але ще довго на просторах Інтернету згадували цю історію.

Саме для таких ситуацій існує можливість налаштувати сповіщення про інформаційні атаки. Швидкість реакції у таких випадках визначальна. І саме для такого реал тайм моніторингу репутації у вас є мобільний додаток з GooglPlay або Apple Store.

Related posts